İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Acil Böcek İlaçlama

acil-bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama sektöründe en güvenilir marka  olan Acil Böcek İlaçlama şirketi; İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de tüm haşerelerle mücadelede kesin çözüm sunuyor.

tahtakurusu.org sitesi olarak, sektördeki bu dev şirketi yakından inceledik. Edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak için bu blog yazısını oluşturuyoruz.

En Güvenilir Firma

acil-bocek-ilaclamaYazımızda yakından tanıttığımız acililaclama.com şirketi, uzun yıllar hizmet verdiği bölgelerde müşterilerine sunduğu garanti çözümlerle en güvenilen firma olmuştur. Bu güvenin temellerini haşerelerle mücadelede gösterilen ilgi ve titizlik oluşturmaktadır. İstanbul’da bir çok böcek ilaçlama firması olmasına rağmen, en çok tercih edilen firma Acil Böcek İlaçlama’dır.

Misyon

İlaçlama sekörünün dev markası olan firmanın bir o kadar iddialı misyonu bulunmaktadır. Pire, fare, tahta kurusu gibi haşerelerle mücadele yolunda tüm İstanbul, İzmir ve Kocaeli halkına garanti hizmet götürmek en büyük misyonlarıdır.

Çalışma Saatleri

Haftanın tüm günleri ve tüm saatlerde ulaşabileceğiniz ilaçlama firması, 7/24 çalışmaktadır. Belirtilen illerde bir çok şubesi ve vardiya sistemi olduğundan dolayı her saatte hizmet verebilmektedirler. Dilerseniz randevu talebinizde ilaçlanılacak mekanın (ev,iş yeri, bahçe vb) bilgilerini ve böcek türünü verdikten sonra tarih ve saat dilimini de seçebilirsiniz. Müsait olundan ve sizin istediğiniz zamanda bu hizmetten yararlanacaksınız.

Personel

Sektörün en çok üzerinde durması gereken başka bir konu da çalışacak personelin bilgi düzeyidir. Acil Böcek İlaçlama şirketinde çalışmak için başvuru yapanlar bir takım ön eğitimlerden geçmektedirler. Böcek ilaçlamanın uzmanlık istediğini düşünen genel müdür, bu yönde bir eğitim sürecinin mutlak kaçınılmaz olduğunu belirtmektedir. Bu eğitim sonucunda onlar kişiye iş tecrübesi edinilmiş de olunmaktadır.

Garanti Hizmet

Garanti hizmet kelimesini eminiz bir çok yerde sık sık görüyorsunuzdur. Nedir bu garanti hizmet ?

Firmalar ilaçladıkları alanlardan sorumlu olmalıdır. Mekanlarda tekrar böcek görülüyorsa garanti hizmet gereği ilaçlamayı yenilemelilerdir.

Bu yazıda detaylı olarak Acil Böcek İlaçlama şirketini inceledik. Eğer alternatif ilaçlama firması arıyorsanız bizim referansımızla başvurabilirsiniz. Yapacağınız görüşmede bizim aracılığımızla bu firmayı bulduğunuzu iletirseniz size özel indirim söz konusu olacaktır. Bu işten bizim çıkarımız ne diye soracak olursanız, amacımız sadece sizlere alternatif çözüm sunmaktır.

Firma Adı: Acil Böcek İlaçlama

Web Sitesi: http://www.acililaclama.com

Telefon: 0 (212) 451 09 83 – 0 (216) 494 15 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir