İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Adalar İlaçlama

Adalar; İstanbul’un 40 ilçesinden Marmara Denizi’ndeki 6 adadan oluşmaktadır. Adalar ‘ın bilinen geçmişi Bizans Dönemi, Batı ve Doğu İmparatorlukları zamanında çeşitli trajedilere sahne olmuş zaman içerisinden günümüze kadar gelmiştir. İstanbul’un gezi amaçlı turizm ve kültürel yapısı dolayısı ile Adalar büyük önem kazanmıştır.

Adalar da konaklama sayısı her geçen gün artmakla birlikte özellikle yaz aylarında İstanbul merkezinden denize girme ve gezme amacı ile büyük talep görmektedir. Yanlız Adaların bölge itibari ile yeşilin çok olmasından dolayı özellikle yaz aylarında insan kalabalığının sık görüldüğü dönemlerde çeşitli böcek ve haşerelere karşıda önlem alınması çok önemlidir.

İlaçlama; bu bölgenin yapısına uygun şekilde yapılmalıdır. Malesef dikkat edilmeyen bir gerçek de her türlü böceğe uygulanması gereken ilacın farklı olmasıdır. Biz Adalar İlaçlama olarak Adalar ve çevresinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak amacı ile hizmet vermekteyiz.

Adalar ilaçlama bölgesinde açık ve kapalı alanlar da olmak üzere özel ilaçlarımız ile İlaçlama firmamız olarak bütün zararlı haşere, böcek, akrep ve kemirgen gibi canlıların yok edilmesinde özel sağlık bakanlığı çalışma ruhsatımız ile en güvenli şekilde sizin yaşam alanlarınızı korumak için günün her saati hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir