İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akyurt İlaçlama

Akyurt

Akyurt; Ankara’ nın sınırları içerisinde düzgün ve geniş bir arazi üzerine kurulmuş ilçelerindendir ve merkeze 32 km uzaklıktadır. Çevresi dağlarla çevrilidir. 14. yy kadar geniş ormanlarla kaplı olan Akyurt  zamanla ağaçların kesilip yakılması ile ağaçlık alanlarının çoğunu yitirmiştir.

İlçe içerisinde bulunan Gazi Üniversitesi hem öğrencilerin çevresinde konaklamasını hemde sanayi kuruluşlarının çok olması ile alakalı işçi kısımınında bu çevreyi yerleşim yeri olarak seçmelerine neden olmuştur.

Akyurt İlaçlama olarak yıllardır başarılı bir şekilde ilerlememizin sebebi; müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden gelmektedir. İnsan sağlığına zararlı etkileri olan kene, sivri sinek, kalorifer böceği, fare gibi haşere ve kemirgenlere karşı büyük bir titizlikle hazırlanan özel kokulu ve kokusuz ilaçlarla müdahale etmekteyiz.

Akyurt İlaçlama; sağlık bakanlığı çalışma ruhsatı ile sektöründe başarılı ilaçlama firmaları arasına giren firmamız sizlerin desteği ile gelişmeye devam etmektedir.

İlaçlama yapılmadan önce ve ilaçlama işlemleri bittikten sonra da yanınızda olmaya devam eden Akyurt İlaçlama yıllık periodlar şeklinde ilaçlama zamanlarınızı sizler adına takip etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir