İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Arnavutköy Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarımız bizim özel alanlarımızdır. Buralarda huzurlu ve mutlu olmak isteriz. Çevremizde özellikle evlerimizde istenmeyen sağlığımıza zarar veren cinsten canlılarla karşılaşmak bizleri oldukça huzursuz ve gergin kılar. Doğada tüm canlıların bir görevi vardır fakat şehir yaşamı, insanlara zarar vermeyen evcil ve besi hayvanları harici diğer zararlı ve yabanıl canlıların varlığına izin vermez. İnsan sağlığı oldukça hassastır. Böceklerin, kemirgenlerin, sürüngenlerin vereceği fiziksel ve tıbbi zararlardan kaçınmak için bu canlılardan uzak dururuz.  Haşereler çoğu genellikle besin ihtiyaçlarını karşılamak için şehirlere inerler. Küçük yapılarından ötürü de kolaylıkla evlerimize ve yaşam alanlarımıza giriş yaparlar. Kapalı alanlarda genellikle, tamir ihtiyacı bulunan bölgeleri yaptırmalıyız. Haşereler ve kemirgenler deliklerden döküntülerden bodrum ve çatılardan yaşam alanlarımıza girebilirler.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 böcek ve haşere sorununuzda yardımınıza koşmaktadır. Bahsettiğimiz canlılarla karşılaştığımızda yapmamız gereken ilk şey böcek ilaçlama hizmeti almak olmalıdır. Böcek ilaçlama yaptırmaya karar verdikten sonra dikkat etmemiz gereken birkaç unsur bulunmaktadır. İlaçlama yaptıracağımız firmayı iyi araştırmalı, bakanlık onaylı ve tüm izinlerinin tam olduğunu araştırmalıyız. İlaçlama yöntemleri kimyasal bir uygulama olduğundan ve özel yaşamlarımıza uygulandığından sağlık koşullarını üst düzeyde tutmalıyız.

Firmamızın en fazla şikayet aldığı zararlılar şu şekildedir; hamam böceği, fare, kalorifer böceği, çiyan, akrep, kulağakaçan karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, mite, kene, tahtakurusu, güve, danaburnu, kakalak, deri böceği, gümüş böceğidir. Servisimiz saydığımız bu böcekler ve diğer tüm haşereler için ilaçlama yapmaktadır. Firmamızın en fazla böcek şikayeti aldığı semtler aşağıdaki gibidir;

  • Arnavutköy Merkez Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Boğazköy istiklal mahallesi
  • Çilingir mahallesi
  • Durusu mahallesi
  • Hadımköy mahallesi
  • Hicret mahallesi
  • Karaburun mahallesi
  • Mavigöl mahallesi

FİYATLARIMIZ HER SEMT VE İLÇEDE SABİT OLUP, OLDUKÇA EKONOMİK DÜZEYDEDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir