İstanbul İlçeleri

Bağcılar İlaçlama

Posted at 18 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

Önceleri Bakırköy ilçesine bağlı olana Bağcılar ilçesi nüfus yoğunluğu dolayısı ile İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasındadır. Anadolu’ dan göçler ile büyüyen Bağcılar ilçesi hiç bir alt yapıya sahip olamadan malesefki çarpık bir kent halini almıştır. 1992 yılından sonra Bağcılar için gerekli alt yapı çalışmaları yapılmış ve Bağcılar, İstanbul için önemli bir yerleşim alanı haline gelmiştir.

İklim koşulları, nüfusun aşırı yoğunluğu ile doğru orantılı olarak Bağcılar insan sağlığını etkileyen ve yaşam alanlarımızı istila eden bu canlılara karşıda adeta bir yuva haline gelmiştir.

Bağcılar İlaçlama olarak bu bölgede yaşayan vatandaşların dertlerini ortadan kaldırmak amacı ile sizlere çözüm üretebilmek için ilaçlama konusunda Bağcılar bölgesinde ve çevre semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Unutmayın ki bu canlılar çok çeşitlilik gösterim hızlı bir şekilde üreyip çoğalmaktadırlar. Bizler de Bağcılar İlaçlama olarak özel kokusuz ve sizlerin sağlıklarını hiç bir şekilde tehlikeye atmadan eğitimli ve uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize Bağcılar ve çevresinde en güvenli hizmeti vermekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment