İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bahçelievler İlaçlama

Bahçelievler, 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe haline gelmiştir. Güneyinde Bakırköy, batısında Küçükçekmece, kuzeyinde Bağcılar ve doğusunda Güngören bulunuyor.

Bahçelievler; İstanbul’un önemli semtlerine, tarihi yarımadaya ve özellikle havaalanına olan yakınlığı ile gelişime ve artan nüfusa ev sahipliği yapan ilçelerimizdendir.

Özellikle 1960 yılından sonra yapılan E-5 karayolu ve çevresinde gelişen fabrikalar ve bu fabrikalara işçi alımı nedeni ile artan nüfus ile önemli ilçelerimizden biri halini alan Bahçelievler turizm açısından da köşkleri ve sarayları ile ziyaret edilen bir yer halini almıştır.

Bahçelievler ilçesine bağlı olan 11 mahalle bulunmaktadır. Bahçelievler İlaçlama olarak bu bölgeden gelen tüm ilaçlama taleplerine çözüm bulmak için siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Bahçelievler İlaçlama olarak Bahçelievler ve çevresindeki evlerinizi, iş yerlerinizi ve bu bölgede sıklıkla görülen fabrikalar için başlıca tehlike oluşturan böcek, haşere, tahta kurusu ve kemirgen gibi canlılara karşı yapılan özel ilaçlar ile sağlık bakanlığı çalışma onayı ile Bahçelievler İlaçlama firması olarak ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan sizlerin sağlığını tehlikeye atmadan yaşam kalitenizi arttırmak için Bahçelievler bölgesinde de yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir