İstanbul İlçeleri

Bahçelievler İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

Bahçelievler; güneyinde Bakırköy, batısında Küçükçekmece, kuzeyinde Bağcılar ve doğusunda Güngören bulunan 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe haline gelmiştir.

Bahçelievler; İstanbul’un önemli semtlerine, tarihi yarımadaya ve özellikle havaalanına olan yakınlığı ile gelişime ve artan nüfusa ev sahipliği yapan ilçelerimizdendir.

Özellikle 1960 yılından sonra yapılan E-5 karayolu ve çevresinde gelişen fabrikalar ve bu fabrikalara işçi alımı nedeni ile artan nüfus ile önemli ilçelerimizden biri halini alan Bahçelievler turizm açısından da köşkleri ve sarayları ile ziyaret edilen bir yer halini almıştır.

Bahçelievler ilçesine bağlı olan 11 mahalle bulunmaktadır. Bahçelievler İlaçlama olarak bu bölgeden gelen tüm ilaçlama taleplerine çözüm bulmak için siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Bahçelievler İlaçlama olarak Bahçelievler ve çevresindeki evlerinizi, iş yerlerinizi ve bu bölgede sıklıkla görülen fabrikalar için başlıca tehlike oluşturan böcek, haşere, tahta kurusu ve kemirgen gibi canlılara karşı yapılan özel ilaçlar ile sağlık bakanlığı çalışma onayı ile Bahçelievler İlaçlama firması olarak ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan sizlerin sağlığını tehlikeye atmadan yaşam kalitenizi arttırmak için Bahçelievler bölgesinde de yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment