İstanbul İlçeleri

Bakırköy İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

Bakırköy

Bakırköy; İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Bizans döneminde önemli bir konuma sahip olana Bakırköy ilçesi günümüzde de yerleşim yeri, iş yeri olarak kullanılan nüfusun ve insan yoğunluluğunun çok kalabalık olduğu bölgelerimizdendir.

Marmara Denizi’ nin kıyı bölgesinde yer alan Bakırköy ilçesi hızla gelişen bir kentleşme yapısına sahip olsa da doğal güzellikleri ile de dikkat çekmeye devam etmektedir. Bakırköy ilçesi günümüzden yaklaşık 30 – 40 sene önce çayırlarla kaplı, kırsal bir alan ve yerleşim bölümünün çok az olduğu bir bölge iken bugünkü durumuna bakıldığında işlek caddeleri, alışveriş merkezleri, restaurantları ile kalabalık bir ilçe halini almıştır.

Bakırköy ilçesi İstanbul’ un nezih semtleri arasında yer alamaya ve yaşam alanlarının artması ile tahta kurusu, kene, sivri sinek, hamam böceği gibi haşere, böcek, kemirgen gibi canlılara da ev sahipliği yapmaktadırlar. Bu canlıların beslenmeye ihtiyacı olduğundan kalabalık bölgeleri seçtiklerini bilmekteyiz. Bizde Bakırköy İlaçlama olarak bu bölgede hızla çoğalan bu canlılara karşı siz değerli müşterilerimize ilaçlama konusunda destek vermekteyiz.

İlaçlama konusunda gelişen ve değişen son teknolojilerden Bakırköy İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ile en ekonomik hizmeti sunmak için Bakırköy ilçesi ve çevresinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment