İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bayrampaşa İlaçlama

Bayrampaşa

Bayrampaşa ilçesi son yirmi yıldır yerleşim alanlarının git gide arttığı ve genelinde işçi kesiminin ağırlıklı olduğu İstanbul’ un ilçelerinden biridir. İstanbul’ un fethi sırasında askeri sığınak olarak kullanılan Bayrampaşa İstanbul’ un alınması ile birlikte uzun yıllarca tarla, bağ, bahçe ve çiftlik olarak kullanılmıştır.

Zamanla çevresinde gelişen yollar, fabrikalar, sebze hallerinin oluşumu ile gelişmiş ve şu dönemde kentsel yaşam için önemli bir ilçe halini almıştır. Çevresinde bulunan metro istasyonları, sebze hali, otogar gibi kamu kuruluşları ile işçi kesiminin yoğun olduğu bir bölge haline gelmiştir.

Bayrampaşa’ da çalışan kesimin çokluğu ve iş yerlerinin yoğunluğu bu bölgede özellikle havaların ısınması ile birlikte hamam böceği, tahta kurusu, güve, pire gibi insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek ve hastalık oluşturabilecek canlıların barındırmaya başlamaktadır.

Bayrampaşa ilaçlama olarak son dönemde artan bit, kene, kalorifer böceği gibi haşerelerden bulaşan hastalıklardan insanları korumak amacı ile ilaçlama faliyetlerini arttırarak son dönem de gelişen son teknoloji ilaçlama aletleri ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimsemektedir.

İlaçlama ciddi bir iştir ve dikkat ve emek gerektirir. İlaçlama konusunda bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından gerçekleştirildiği takdirde insan sağlığı bakımından ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Bayrampaşa İlaçlama olarak özel eğitimlerden geçirilmiş uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ürünü en doğru zamanda en doğru şekilde uygular sizlerin sağlığını sizden daha çok önemseriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir