İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beşiktaş İlaçlama

Beşiktaş

Beşiktaş İstanbul’ un en eski ilçelerinde biridir. Konum itibari ile çok önemli bir yere sahiptir. 1930 yılına kadar Beyoğlu ilçesine bağlı olan Beşiktaş daha sonrasın da nüfus yoğunluğunun artması ile ilçe olmuştur. İsmini Barboros Hayrettin Paşa zamanında gemileri bağlamak için dikilen ” beştaş ” sütunu tarafından almıştır. Beşiktaş ilk yerleşim yeri kimliğini Osmanlı Dönemi’nde kazanmıştır. Bizans Dönemi’ nde Karadeniz’ den gelen yağmacılar tarafından çok sayıda zarar gördüğünden yerleşim sur dışlarına doğru kaymıştır.

Günümüzde çeşitli üniversite ve kampüslere ev sahipliği yapan Beşiktaş ilçesi çeşitli sarayları ve mimari yapısı ile ilgili turizm açısından da çok fazla ilgi gören ilçeler arasındadır.

İş yerlerinin artması ile hem nüfus yoğunluğu hemde turizm açısından yoğun olan Beşiktaş ilçesi yapılarında eski olması sebebi ile bizim için tehlike oluşturan hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği gibi zararlı varlıkların yapılarda çoğalması ve beslenmesi için adeta bir barınak haline gelmiştir.

Beşiktaş ilaçlama olarak eski yapıların; tahta aralarında, tesisat borularında, kalorifer aralarında sık sık görülen zararlı haşereler ve böceklerle savaşabilmek için sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaktayız.

İlaçlama bu bölgelerde mutlaka belirli periyodlar içinde takip altında tutulması zorunludur. Yapıların eski olması, nüfusun kalabalık olması, çalışan kesimin yoğun olması en küçük mikrobun bile insanlar arasında çabuk yayılmasına ve huzursuz bir ortam oluşmasına neden olacaktır.

Biz Beşiktaş İlaçlama olarak bu bölgede oluşabilecek hastalıkları ortadan kaldırmak amacı ile siz müşterilerimize; ilaçlama konusunda yapılacaklar hakkında detaylı bilgi aktarıp, kaliteli ilaçlar kullanarak sizlerin sağlığını etkilemeden, eğitimli ve konusunda başarılı ekibimiz ile size en güvenli hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir