İstanbul İlçeleri

Beykoz İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

Beykoz

İstanbul’ un Anadolu yakasında bulunan en eski yerleşim birimlerinden biri olan Beykoz; batısında İstanbul Boğazı, doğusunda Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyinde Üsküdar ilçeleri ile çevrelenmiş olan bölgede sanayi fabrikalarının yoğun olması sebebi ile işçi kesiminin tercih ettiği bir yerleşim yeri olmuştur.

Beykoz ilçesi çok engebeli bir araziye sahip olup hem Akdeniz İklimi hemde Karadeniz İklimi arasında olup çevresinde ormanlık ve yeşillik alanların, askeri bölgelerin fazla bulunduğu ilçelerimizdendir.

Orman alanlarının fazla olması çeşitli bitki örtüsünün oluşturduğu sebeplerden dolayı, insan sağlığına zararlı hayvan çeşitliliğininde fazla oluşmasına sebep oluşturmaktadır. Bu bölgede akrep, kene, fare, çekirge gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ve çok büyük risk oluşturan bu canlılardan arınmak amacı ile ilaçlama yapmak çok önemlidir.

Beykoz İlaçlama olarak bu bölgelerede rastlanabilecek zararlı haşere ve kemirgen gruplarına en etkili gelen ilaçlar; insan sağlığını etkilemeyen özelliklerle başarılı ziraat mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Sizlere ve evinizde yaşayan evcil hayvanlara zarar vermeden güvenilik hizmet anlayışı benimseyen Beykoz böcek ilaçlama bu sektörde gelen öncü firmalar arasında yer almaktadır.

About tahtakurusu

Leave a Comment