Beyoğlu İlaçlama

İstanbul’ un en eski yerleşim birimleri arasında bulunan Beyoğlu; kuzeyinde Şişli, doğusunda Beşiktaş, batısında Eyüp güneyinde ise Haliç bulunmaktadır. Geçmişinin 16. yy dayandığı bilinen Beyoğlu ilçesi o dönemde sadece birkaç evden oluşmakla birlikte çoğunlukla bağlık bahçelik bir alan olduğu bilinmektedir. 17. yy sonra gelişmeye başlamıştır ve 19. yy itibaren Osmanlı için önemli bir ticaret alanı haline gelmiştir.

1950 yıllarından sonra özellikle yabancıların yerleşim yeri olarak kullanılan Beyoğlu günümüze gelene kadar görülmesi gereken tarihi bir yerleşim yeri olarak büyük öneme sahip olmuştur. Alışveriş merkezleri, tiyatrolar, sinema salonları ve ünlü İstiklal Caddesi ile hem kültürel bakımdan hemde yerleşim alanı olarak kalabalık ilçelerimiz arasında yer almaktadır.

Beyoğlu İlaçlama olarak bu bölgedeki eski yapılarda görülen hamam böcekleri, kalorifer böcekleri gibi haşerelerin görülme olasılığı daha fazla artmakta olduğu için ilaçlama sıklıkla yapılmalıdır.

Böcekler ile bireysel olarak ilaçlama yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Böceklerin yapılarını bilen uzman mühendisler tarafından hazırlanan ilaçlarla destek verdiğimiz Beyoğlu ilçesi, ilaçlama konusunda eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin sağlıklarını koruma altına almaktayız.

Beyoğlu İlaçlama bu güne kadar sektöründe başarıyı hedeflemiş olup pazar günleri dahil 7/24 siz değerli müşterilerimize kaliteli, ekonomik, güvenilir hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir