İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Büyükçekmece İlaçlama

Büyükçekmece ilçesi 1958 yılına kadar Çatalca’ ya bağlı bulunan, önce belediye 1987 yılından sonrada bağımsız bir ilçe olmuştur. Bölgede gecekondulaşmaya yer verilmemiş kentsel gelişimi hızla artan, çağdaş ilçeler arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece konum olarak batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca, doğusunda Avcılar ve güneyinde de Marmara Denizi ile çevrilidir.

Yaz aylarında insanların denize girmek tatil yapmak için tercih ettikleri Büyükçekmece sağlık açısı bakımından oldukça güvenli olması gerekmektedir. Etrafında yeşillik alanlarının çok olması, sıcaklarla birlikte aç kalan kene, yılan, fare gibi zararlı canlılar tarafından oldukça risk altında olan bölgelerimizdendir.

Büyükçekmece İlaçlama olarak yaz aylarında artan kene ısırmaları, akrep ve yılan sokmaları nedeni ile bölgeden yaşayan siz değerli müşterilerimiz daha tedbirli davranmaları gerekmektedir. Yaşadığınız alanlarda mutfaklarınıza kadar girebilen hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, sivri sinekler tarafından yiyeceklerinize bulaşan mikroplarla çok fazla risk altında bulunmaktasınız.

Büyükçekmece İlaçlama olarak sizin sağlığınız bizim için herşeyden önemlidir, yaşam alanlarınızda oluşan bu canlıların özellikle çocuklarınızdan uzak tutmak amacı ile mutlaka düzeli olarak ilaçlama yaptırmalı, ilaçlama yapan firmanın güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.

Biz Büyükçekmece İlaçlama olarak sizlerin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamanız açısından, son teknoloji ilaçlama aletleri ve konusunda eğitimli ilaçlama yapan kadromuz ile sizlerin mutlu yaşantınıza dönmenizi sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir