İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çatalca İlaçlama

Çatalca

Çatalca yüz ölçümü bakımından bakıldığında İstanbul ‘un en büyük ilçesidir. İlçede yerleşim yerinden çok ormanlar ile kaplı bir bölgededir. Konum olarak bakıldığında güneyinde Büyükçekmece, batısında Silivri, doğusunda Avcılar kuzeyinde ise Yıldız Dağları bulunmaktadır.

İstanbul’ daki içme sularının belli bir kısmını Çatalca ilçesi içerisinde bulunan Durusu ve Büyükçekmece Baraj Göllerinden sağlanmaktadır. 1926 yılına kadar il olan Çatalca sonrasında İstanbul’ a bağlanmıştır.

Bölgenin büyük bir bölümünün ormanlar ile kaplı olması, çeşitli hayvan türlerinin bulunmasında etkili olmuştur. Bu bölgede yaşayan müşterilerimize daha hızlı hizmet veren Çatalca İlaçlama; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda memnuniyet ilkesi ile ilerlemektedir.

Çatalca İlaçlama olarak ilçenin genelinde sıklıkla rastlanan kene, bit, tahta kurusu, akrep ve çekirge gibi zehirli olan yada taşıdıkları virüslerle insan sağlığını tehlikeye atan tüm haşerelere karşı önlem almada ve bu böceklerin müşterilerimizin yaşadıkları alanlardan arındırmasında yardımcı olmaktadır.

İlaçlama yapar iken; güvenliğiniz açısından tüm faktörler gözönünde bulundurup, ilaçlama firması olarak her dönemde gelişen ilerleyen ilaçlama aletlerini temin edip, sağlık bakanlığı onaylı firmamız ve işinde profosyonel ziraat mühendislerinin belirlediği ilaçlar ve başarılı bir ilaçlama ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir