İstanbul İlçeleri

Çatalca İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

Çatalca

Çatalca yüz ölçümü bakımından bakıldığında İstanbul ‘un en büyük ilçesidir. İlçede yerleşim yerinden çok ormanlar ile kaplı bir bölgededir. Konum olarak bakıldığında güneyinde Büyükçekmece, batısında Silivri, doğusunda Avcılar kuzeyinde ise Yıldız Dağları bulunmaktadır.

İstanbul’ daki içme sularının belli bir kısmını Çatalca ilçesi içerisinde bulunan Durusu ve Büyükçekmece Baraj Göllerinden sağlanmaktadır. 1926 yılına kadar il olan Çatalca sonrasında İstanbul’ a bağlanmıştır.

Bölgenin büyük bir bölümünün ormanlar ile kaplı olması, çeşitli hayvan türlerinin bulunmasında etkili olmuştur. Bu bölgede yaşayan müşterilerimize daha hızlı hizmet veren Çatalca İlaçlama; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda memnuniyet ilkesi ile ilerlemektedir.

Çatalca İlaçlama olarak ilçenin genelinde sıklıkla rastlanan kene, bit, tahta kurusu, akrep ve çekirge gibi zehirli olan yada taşıdıkları virüslerle insan sağlığını tehlikeye atan tüm haşerelere karşı önlem almada ve bu böceklerin müşterilerimizin yaşadıkları alanlardan arındırmasında yardımcı olmaktadır.

İlaçlama yapar iken; güvenliğiniz açısından tüm faktörler gözönünde bulundurup, ilaçlama firması olarak her dönemde gelişen ilerleyen ilaçlama aletlerini temin edip, sağlık bakanlığı onaylı firmamız ve işinde profosyonel ziraat mühendislerinin belirlediği ilaçlar ve başarılı bir ilaçlama ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment