İstanbul İlçeleri

Eminönü İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

İstanbul’ un tarihi yarımadası olarak da bilinen Eminönü ilçesi; kuzeyinde Haliç, güneyinde Marmara Denizi, doğusunda İstanbul Boğazı batısında ise Fatih ilçesi bulunmaktadır.

Eminönü ilçesi İstanbul’ un tarihini anlatan sur içi olarakta bilinmektedir. Merkezi olarak bir konuma sahip olan ilçenin tarihi Bizans Dönemi’ ne kadar dayanmaktadır. Osmanlı Dönemi’ nde denizci ve tüccarların kullandığı hanlar ile ünlü bir ticaret alanı olarak kullanılan Eminönü ilçesi; Cumhuriye Dönemi’ nde yapılan önemli eserlerde bu bölgenin gelişiminde büyük rol oynamıştır. Bölgeye ulaşımı kolaylaştırmak için yapılmış Sirkeci Garı, Eminönü bölgesinde yapılan Merkez Postanesi ve bölgenin merkezinde bulunan turistik açıdan da bölgeye yarar sağlayan Mısır Çarşısı kentin tüm yönlerden gelişmesinde yarar sağlamıştır.

Eminönü ilaçlama olarak eski dönemlere ait yapıların çok olması binaların, hanların ve iş yerlerinin çoğunun çok eski yıllardan kalan tarihi yapıların oluşturmasından dolayı bölgede ilaçlama yapılması kesinlikle çok önemlidir.

İlaçlama yapılmaması durumunda bu kadar önemli bir turizm bölgesi olan Eminönü ilçesi çeşitli hastalıkların olabileceği bir bölge halini alabilir. Bizde Eminönü İlaçlama olarak siz değerli müşterilerimizi hamam böceği, kalorifer böceği, fare gibi zararlı kemirgen ve böceklerden korumak amacı ile 7 gün 24 saat pazar günleride dahil olmak üzere sizlere destek vermekteyiz.

Eminönü ilaçlama olarak bu bölge ve çevresinde insan sağlığını tehdit eden çeşitli mikroplar taşıyan bu haşerelerin yok olmasında etkili ilaçlarla, ilaçlama öncesinde ve ilaçlama sonrasında da sizlere her bakımdan yardımcı olmaya çalışmaktayız.

About tahtakurusu

Leave a Comment