İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenler İlaçlama

esenler

Esenler ilçesi; Bizans Dönemi’ nden kalma bir yerleşim birimidir. Bölgenin o dönem yaşayanları ağırlıklı olarak Rumlar dan oluşmaktadır. Bizans Dönemi’ nden sonra bu bölgeden göç eden Rumlar yerine Yunanistan’ dan gelen göçmenler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmıştır.

Esenler’ in; kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde Güngören, doğusunda Zeytinburnu batısında ise Bağcılar ilçesi ile komşudur. Bakırköy ilçesine bağlı olan Esenler  1993 yılının sonunda bağımsız bir ilçe olmuştur.

Esenler İlaçlama olarak bu bölgede uzun zamandır siz değerli müşterilerimize sınırsız olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bölgede yaşayan müşterilerimizi ilaçlama konusunda bilgilendirmek, ilaçlama yapıldıktan sonrada güvenliğiniz açısından gerekli konularda sizlere bilgi ve destek vermekteyiz.

İlaçlama şirketi olarak hamam böceği, kalorifer böceği, pire, güve, sivri sinek gibi yaşam alanlarınızda ortaya çıkan, mutfak, banyo ve bodrum katlarında, lavabo giderlerinde sıklıkla görülebilecek bu haşereler hem sizin hemde ailenizde mikrobik hastalıklara sebep olmaktadır. Biz de sizler için en son çıkan en etkili ilaçlama yöntemleri ile 7 gün 24 saat eğitimli teknisyenlerimizle sizlere destek vermektedir.

Esenler İlaçlama; sizler için en güvenilir, en kaliteli ve en ekonomik ilaçlarla sizlerin yaşam alanlarınızı, iş yerlerinizi, hastaneleri, okulları ve otelleri kısa sürede en etkili bir biçimde Esenler ve çevresinde başarımızı her geçen gün arttırmaya devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir