İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Evde Tahtakurusu

Tahtakurusu

Tahtakurusu insan ve hayvan kanı ile beslenen ülkemizin her bölgesinde görülebilen çeşitli hastalıkları taşıyan oldukça tehlikeli canlılardandır.

Evde tahtakurusu genelde yatak odalarında bulunur çünkü gece beslenmeyi seven bu canlılar bizleri uykuda iken yakalar. Yatak, yorgan ve yastık içlerine kenarlarına yuva yapan tahtakurusu çok hızlı çoğalır.

Tahtakurusu her bir defada iki yüze yakın yumurta yapar ve yumurtaların oluşma evresi bir kaç haftadır. Bu zararlı haşereler öldüklerinde ya da üstlerine bastıklarında ev genelinde çok kötü koku yayarlar.

Bizim çok hasta olmamıza sebep olabilecek bu canlıları ev ortamımızdan uzak tutmalıyız bunun içinde kolay ve kesin çözüm evde tahtakurusu görülmesi dahilinde böcek ilaçlama servisleri ile en kısa sürede irtibata geçmektir.

Aksi halde hızla çoğalan tahtakurusu ile mücadele oldukça zor bir hal alacaktır. Bizler yıllardır verdiğimiz haşere ilaçlama ve böcek ilaçlama servisleri ile ülke genelinde 7/24 sınırsız hizmet vermekteyiz.

Tahtakurusu ilaçlama şubelerimiz ile tüm açık ve kapalı alanlarda yaptığımız uzman ekibimiz ile ilaçlama hizmetlerimize sizlerin sağlığını korumak için her geçen gün yenilenen ilaçlama aletlerinden yararlandırıp % 100 kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir