Blog

Evde Tahtakurusu

Posted at 01 Haziran 2012 | By : | Categories : Blog | 0 Comment

Tahtakurusu

Tahtakurusu insan ve hayvan kanı ile beslenen ülkemizin her bölgesinde görülebilen çeşitli hastalıkları taşıyan oldukça tehlikeli canlılardandır.

Evde tahtakurusu genelde yatak odalarında bulunur çünkü gece beslenmeyi seven bu canlılar bizleri uykuda iken yakalar. Yatak, yorgan ve yastık içlerine kenarlarına yuva yapan tahtakurusu çok hızlı çoğalır.

Tahtakurusu her bir defada iki yüze yakın yumurta yapar ve yumurtaların oluşma evresi bir kaç haftadır. Bu zararlı haşereler öldüklerinde ya da üstlerine bastıklarında ev genelinde çok kötü koku yayarlar.

Bizim çok hasta olmamıza sebep olabilecek bu canlıları ev ortamımızdan uzak tutmalıyız bunun içinde kolay ve kesin çözüm evde tahtakurusu görülmesi dahilinde böcek ilaçlama servisleri ile en kısa sürede irtibata geçmektir.

Aksi halde hızla çoğalan tahtakurusu ile mücadele oldukça zor bir hal alacaktır. Bizler yıllardır verdiğimiz haşere ilaçlama ve böcek ilaçlama servisleri ile ülke genelinde 7/24 sınırsız hizmet vermekteyiz.

Tahtakurusu ilaçlama şubelerimiz ile tüm açık ve kapalı alanlarda yaptığımız uzman ekibimiz ile ilaçlama hizmetlerimize sizlerin sağlığını korumak için her geçen gün yenilenen ilaçlama aletlerinden yararlandırıp % 100 kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment