İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Eyüp İlaçlama

eyüp

Eyüp; ilçe sınırları Haliç’ in son bulduğu noktadan başlayıp Karadeniz kıyılarına kadar uzanan büyük bir alana yayılmıştır. İlçenin oluşumunda hem coğrafi koşullar hemde tarihsel olarak bulunduğu yerin önemi çok büyüktür. Eyüp ilçesinin çevresine bakıldığında su yolları, dereler ve barajlar görebilmek mümkündür. Eski dönemler de verimli toprakları, iklimi ve suya yakınlığı dolayısı ile yerleşim merkezi olarak kullanılan yerlerin başında gelmekteydi.

İlçede bulunan su kanalları, dereler ve eski yapılar bu bölgede oluşabilecek fare, sivri sinek, arı, örümcek ve güve gibi zararlı canlıların çoğalmasında ve beslenme olanaklarının çok olmasından dolayı bu bölgede haşere, kemirgen gibi canlılara rastlamak mümkündür.

Eyüp İlaçlama; yaşadığınız mekanların çevresinde olan bu su kanalları ve derelerden gelen bu zararlı varlıklara karşı ilaçlama yaparak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Özellikle yaz aylarında çoğalan bu haşereler, beslenmek amacı ile yaşam alanlarımızı istila etmektedirler. İlaçlama firması olarak oluşabilecek zararları en aza indirebilmek amacı ile sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarla, ilaçlama konusunda uzman ekibimizle Eyüp İlaçlama olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş bir ilaçlama firması olarak desteklerimizle pazar günleri de dahil sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir