İstanbul İlçeleri

Fatih İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

fatih

Fatih; tarihi yarımada olarak bilinen bölgede ki en önemli yerleşim yerlerinin başında gelmektedir. Tarihin izlerini halen ilçenin çeşitli yerlerinde görmeniz mümkündür. Fatih ilçesi; şehir içi ulaşımında da önemli bir yer tutmaktadır. Çevresinde tarihi yapıların fazlalığı, okul, cami, hastane gibi insan yaşamını kolaylaştıran yapıların bulunması bu bölgede yerleşik hayatın fazla olmasına sebep olmuştur.

Fatih İlaçlama olarak bu bölgeden gelen talepler doğrultusunda hastane, cami ve okullarda ilaçlama konusunda bilgilendirme yapıp özel ilaçlarımızla ve başarılı uzman kadromuz ile destek vermekteyiz.

İlaçlama bu bölgede olan yoğunluk bakımından çok dikkat edilmesi gereken bir husustur.  Unutmayınki fare, hamam böceği, güve, pire gibi zararlı canlıların beslenmeye ihtiyaçları vardır, bunun içinde insanların yoğun oldukları yerlerde yaşarlar. Sizlerin yiyeceklerine ortak olurlar ve çeşitli hastalıklar ürettikleri için sizin ve ailenizin hayatını tehlikeye atarlar.

Fatih İlaçlama olarak yapılan son araştırmaları takip eder, ilaçlama aletlerinden son teknolojileri kullanır, ilaçlama yapan ekibimizin eğitimini sürekli yeniliklerle başarıyı arttırmak için takip ederiz.

Fatih İlaçlama olarak sağlık bakanlığından çalışma ruhsatımız ile ziraat mühendisleri tarafından özel olarak üretilen en güvenilir ilaçlarla Fatih bölgesinde ve çevresinde sizlere en hızlı, en ekonomik ve en güvenilir hizmeti başarılı bir şekilde sunmaya devam etmekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment