İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güngören İlaçlama

güngören

İstanbul’ un Avrupa Yakasında ki Güngören ilçesi yüz ölçümü bakımından en küçük 3. ilçedir. İlk başlarda tarla, bağ, bahçe olarak kullanılan bu bölge 1960 yılından sonra göçler doğrultusunda artış göstermiştir. Köy olarak görülen bu ilçede nüfusun oluşması ile Bakırköy’ ün mahallesi olmuş ve hızla büyümüştür. 1993 yılında bağımsız bir ilçe haline gelen Güngören’ de şu dönemlerde genel olarak bakıldığında yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Bölgede bulunan ticari alanlar oldukça sınırlıdır.

Güngören’ in kuzeyinde Esenler, güneyinde Bakırköy, doğusunda Zeytinburnu ve batısında Bağcılar ilçeleri ile çevrilidir.

Güngören İlaçlama şirketimiz bu bölgede yaşayan insanların sağlıkları için hizmet vermektedir. Bölgede bulunan ev, iş yeri, depo, okul, hastane gibi tüm topluma açık alanlara ilaçlama yapılmasında sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

İlaçlama ciddi bir sorumluluktur; yıllardır hizmet verdiğimiz ilaçlama sektöründe lider firmalar arasında yer alamamızın başlıca sebebi müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmettir.

Güngören İlaçlama olarak başarılı bir şekilde yürdüğümüz bu yolda siz değerli müşterilerimiz için teknolojiyi takip edip sizlere zararlı olan kalorifer böceği, hamam böceği, fare, tahta kurusu ve fare gibi canlılara karşı özel ilaçlarla 7/24 pazar günleri de dahil hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir