İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güve İlaçlama

Güve

Güve; insan sağlığını olumsuz etkileyen bu canlı hem besinlerimize hem de eşyalarımızı büyük zarar verir. Güve başında radar görevi gören iki anteni vardır. Bu antenler sayesinde kendini dışardan gelebilecek tehlikelerden korur ve yönlerini bulmasını sağlar.

Güvenin boyutları çeşitlerine göre değişiklik gösterir renkleri genellikle kahverengi ve mattır. Kanatları vardır ve kanatlarının üzeri tüyler ile kaplıdır.

İlkbahar aylarının gelmesi ile ortaya çıkan güve; evlerimizde yatak, yorgan, elbise, kazak, kürk gibi eşyalarımızı kemirirler. Çok hızlı üreyen bu canlılar ile mücadele oldukça zordur. Kanatlı oldukları için istedikleri bölgeye geçebilirler ve evlerimizdeki eşyalar için oldukça zararlı olan güve ile baş etmenin tek yolu ilaçlama yapmaktır.

Böcek ilaçlama servislerimiz ile Türkiye genelinde kurduğumuz şubelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize en kısa sürede güve ilaçlama konusunda yardımcı olmaktayız.

Yıllardır ilaçlama firmaları arasından hızla yükselişimizi % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sayesinde kazanmış durumdayız. Bizler haşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama gibi tüm zararlı canlıların ilaçlanması konusunda sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir