İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği, insan sağlığını tehdit eden hem görünüşleri hem de yapıları itibari ile oldukça zararlı canlılar arasındadır.  Evlerin çatı arasına, bodrumlarına, kilerlere ya da mutfak ve banyo gibi alanlarına yuva yapan hamam böceği; gündüzleri yuvalarında dinlenir iken geceleri beslenmek amacı ile ortaya çıkar.

Her türlü besin kırıntısı, böcek leşi ya da mutfakta açık bıraktığınız besinlere gelen bu canlılar yemeklerinizden beslenir iken sizlerin çok hasta olmanızı sağlayacak mikropları da bu besinlerin üzerine bırakırlar.

hamam böceği ilaçlama hızla çoğalır ve gruplar halinde yaşarlar. Erkek hamam böceği kanatlıdır ama uçamaz. Hamam böceklerinin bacakları çok kuvvetlidir. Bu canlılardan kurtulmak için ilaçlama firmaları ile görüşüp destek almalısınız. Bünye olarak çok dayanıklı olana hamam böceği sert kabukları sayesinde kolay ölmez ve çoğu özel ışınlar bile kendilerine etki etmez.

hamam böceği ilaçlama konusunda uzamanlar tarafından yapılmalı yumurtaları göz önünde tutulmalı ve bunun çerçevesinde ilaçlama zamanları belirlenmelidir.

Bizde yıllardır haşere ilaçlama servisleri ile siz değerli müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti vererek tüm kene, örümcek, hamam böceği, pire ve güve gibi haşerelere karşı savaşınızda kaplı veya açık alan fark etmeksizin 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir