İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İlaçlama İzmir

İzmir, ülkemizin en büyük üçüncü şehridir. Ege Bölgesi içerisinde önemli bir yer teşkil eden İzmir; gerek turizm, gerek sanayi ve ticari faaliyetler ile, ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır. Tarihi açıdan ele alındığında ise, Kurtuluş Savaşı sırasında gösterilen mücadeleci ruh ile, Yunan ordusu geri püskürtülmüştür. Ülkemiz için, her açıdan özel bir yer tutan İzmir şehri, büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

 

İzmir in her ilçesinde on beş yılı aşkın süredir hizmet veren ilaçlama şirketimiz, haşere ve kemirgen sorunlarına karşı kesin çözümler üretmektedir. İzmir ilinde yasal olmayan ya da zirai ilaçlar kullanan birçok sözde ilaçlama şirketi vardır. Bu merdiven altı ilaçlama şirketleri ile olan mücadelemiz devam etmektedir. İnsan sağlığına zararlı ve haşereler için kesin çözüm üretmeyen ilaçlamalar, son derece ucuz fiyata yapıldığı için, İzmir liler tarafından tercih edilebilmektedir. Ancak kanserojen izmir haşere ilaçlama madde içeren ve uzun vadede büyük sağlık problemlerine neden olan yasal olmayan ilaçlar, tercih edilmemelidir.

 

İzmir in hem deniz kıyısı hem de ağaçlık alanları fazla olması sebebiyle, haşere yoğunluğu son derece fazladır. Ağaçlık kesimlerde; tarla faresi, yılan, tahta kurdu, hamam böceği, tahta kurusu, pire ve kırkayak gibi haşere ve kemirgenler yoğun görülürken, deniz kıyısına yakın kesimlerde; akrep, fare, çiyan gibi zararlı haşereler sıkça görülebilmektedir.

 

İzmirdeki İlaçlama firmaları İzmir’de; ev ilaçlaması, ofis ilaçlaması, bina ilaçlama, fabrika ilaçlama, park ilaçlama, şantiye ilaçlama, gemi ilaçlama, arazi ilaçlama başta olmak üzere açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama faaliyeti göstermektedir.

 

Garantili ilaçlama ve ekonomik ilaçlama hizmetini bir arada sunan İzmir İlaçlama şirketi, müşterilerine 7 gün 24 saat kaliteli hizmet vermektedir. İzmir İlaçlama şirketine ulaşmak için, Çağrı Merkezimizi günün her saati arayabilir, detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir