İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kadıköy İlaçlama

kadıköy

Kadıköy ilçesinin tarihi Bizans Dönemi’ ne dayanmaktadır. İstanbul’ un fethi ile ufak bir yerleşim yeri olan Kadıköy; Osmanlı Dönemi’ nde hızla gelişmiştir. Bu dönemde yapılan Osmanağa Cami bu bölgenin Osmanlı’ dan kalma en önemli tarihi yapısıdır. Üsküdar’ a bağlı olan Kadıköy 1930 yılından sonra bağımsız bir ilçe halini almıştır. Bu bölgenin en önemli yapıtları ise Selimiye Kışlası ve Haydarpaşa Askeri Hastanesi’ dir.

Kadıköy İlaçlama her geçen gün artan nüfus yoğunluğunun bu bölge ve çevre semtlerinde ilaçlama konusunda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Yıllardır faliyette bulunduğumuz bu bölgede ilaçlama firmaları arasından başarımız ile sıyrılmış; siz değerli müşterilerimizin sağlıklı yaşam sürmeleri için en önemli yaşam alanımız olan evlerimizin dezenfekte edilmesinde ve huzurlu bir yaşam geçirme olanağı sağlamaktayız.

İlaçlama sektöründe güven ve kalite en önemli iki unsurdur. Yaşam alanlarımızda, iş yerlerimizde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın zamanının çoğunu geçirdiği okullarımızda oluşan fare, hamam böceği, kalorifer böceği, güve ve tahta kuruları gibi mikrobik açıdan ciddi rahatsız oluşturabilecek bu haşerelere karşı Kadıköy İlaçlama olarak savaşınıza destek vermekteyiz.

Özel üretilen ilaçlarımızla sağlık bakanlığı onaylı bir ilaç firması olarak tüm Kadıköy ve çevresinde 7/24 sizlere yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir