İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kağıthane İlaçlama

kağıthane

İstanbul’un Avrupa Bölgesi’ nde bulunan Kağıthane ilçesi 1987 yılında Şişli ilçesinden ayrılıp bağımsız bir ilçe halini almıştır. Kağıthane; doğusunda Levent, batısında Eyüp, kuzeyinde Şişli ile çevrilidir. Kağıthane arazi bakımından oldukça engebeli bir yapısı vardır ve ilçe dere ve vadilerden oluşmaktadır.

Kağıthane ismini zamanında bölgede bulunan kağıt fabrikasından almıştır. Ayrıca bu bölgede un değirmenleri ve baruthane fabrikaları işçiler için iş imkanı sunan önemli yerler arasındadır. Eski dönemlerde düzlük kesimlerinde cirit oyunları ve ok atışları için talim sahaları olduğu bilinen bilgiler arasında yer almaktadır.

Osmanlı Dönemi’nde Kanuni Sultan Süleyman’ ın şehzadelerinin sünnet düğünleri At Meydanı’ndan başlamış ve eğleneceler Kağıthane’ de son bulmuştur. 18. yy dönemlerinde de lale bahçeleri ile meşhur bir bölge iken şu dönemde sadece yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır.

Kağıthane İlaçlama olarak bu bölge yerleşim yeri olarak kullanıldığı için daha titiz davranılması gereken bölgeler arasında olan Kağıthane ve çevresine ilaçlama konusunda kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İnsan sayısı arttıça bu bölgede artan güve, bit, örümcek, fare gibi kemirgen ve haşerelere karşı uzman teknisyenlerimiz; kaliteli, güvenilir ilaçlarımız ve son teknoloji ilaçlama aletlerimiz ile bölge genelinde ilaçlama faliyetlerimize siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en ekonomiği kalite ile birleştirip sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir