Ankara İlçeleri

Kalecik İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : Ankara İlçeleri | 0 Comment

kalecik

Ankara’ nın kuzeydoğusunda yer alan Kalecik ilçesinin doğusunda Sulakyurt, güneyinde Elmadağ, batısında Çubuk, kuzeyinde Çankırı bulunan ilçenin genelinde engebeli dağlık bir alan var iken güney – kuzey doğrultusunda Kızılırmak Vadisi bulunmaktadır.

Tarihi bakımından MÖ. 4000 yıllarında Ön Hititler’ in yaşadığı bu bölgede sonrasında Doğu Roma İmparatorluğu yerleşim alanı olarak kullanmıştır. Özellikle Kurtuluş Savaşı’ nda Kuva-yi Milliye güçlerine lojistik destek vermiştir.

Kalecik merkez haricinde köy, kasaba ve beldelerinde nüfusun yoğun olduğu bir bölge olarak geçen bu ilçede ve çevresinde Kalecik İlaçlama olarak yıllardır güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Günün her saati hizmet verdiğimiz Kalecik İlaçlama tüm Ankara İlçelerinde ilaçlama öncesi ve sonrasında destek vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını çeşitli mikroplar ile tehdit eden tahta kurusu, hamam böceği, güve, sivri sinek, kene gibi canlılara karşı tüm açık ve kapalı alanlarda özel ilaçlar ile profosyonel bir ekiple yanınızda olmaktayız.

Haşere ve böcek ilaçlama ile yıllardır ilaçlama firmaları arasında büyük başarı gösteren Kalecik İlaçlama; tüm Ankara çevresinde başarılı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet ile siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

About tahtakurusu

Leave a Comment