İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği

Kalorifer böceği sert kabuklu, boyutları 1 cm ile 3 cm arasında değişen ve renkler kahverengi olan insanlara zararlı mikroplar canlılardandır.

Sıcak ve nemli ortamlarda yaşamayı seven kalorifer böceği özellikle nüfusun yoğun olduğu bölgelerde yaşamaktadır. Besinlerini insanların artıklarından sağladıkları için çoğunlukla evlerin mutfak ve banyolarında görülen bu böcek çok hızlı üreyen canlılar arasındadır.

Hızlı üreyen ve gruplar halinde yaşayan kalorifer böceği her defada yüzlerce yumurta yapabilir. Bu yumurtaları kapı köşelerine, fayans aralarına ve çamaşır ya da bulaşık makinalarının altına bırakırlar.

Gündüzler dinlenen kalorifer böcekleri geceleri beslenmek için ortalığa çıkarlar yönlerini başında bulunan antenleri sayesinde sağlayan kalorifer böceği taşıdıkları mikropları mutfaklarımızda gezerken besinlerimizin üzerine bıraktıkları için oldukça tehlikelidir.

Böcek ilaçlama firması olarak sağlık bakanlığı çalışma ruhsatımız ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan özel ilaçlar ile kalorifer böceği ilaçlama konusunda uzman ilaçlama ekibimiz sayesinde sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir