İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karınca İlaçlama

Karınca

Karınca koloniler halinde yaşayan çok akıllı ve çalışkan olarak bilinen canlılar arasındadır. Oldukça kalabalık yaşayan karınca; sınıflara ayrılarak aynı bir toplum şeklinde beraber hayatlarını sürdürürler. Çeşit bakımından binlerce çeşidini görmek mümkündür. Yaz aylarında yemek toplamak için ortaya çıkan karınca kış aylarında yuvalarında yazın topladıkları yiyecekler ile beslenerek yaşarlar.

Havalarının ortaya çıkması ile ortaya çıkan karınca; evlere genelde yiyecek bulmak için giriş sağlar ve bir karıncanın evde görülmesi binlerce karıncanın evinizi basmasına sebep olabilmektedir. Çünkü karıncalar önde keşif amaçlı bir karınca yönlendirir yiyeceği tespit ettikten sonra diğerlerini de bu bölgeye çağırıp evinizi istila edebilirler.

Dışarıda bulunan karınca ilaçları malesef tam ve kesin çözüm vermez. Karınca ilaçlama konusunda oluşturduğumuz ekiplerimiz ve ziraat mühendislerinde özel hazırlanan karınca ilaçları ile siz değerli müşterilerimize bu canlılardan kurtulması için yardımcı olmaktayız.

16 yıldır ilaçlama firmaları arasında böcek ilaçlama konusunda edindiğimiz deneyim ve bilgi ile siz değerli müşterilerimizi ev, iş yeri, fabrika, okul, hastane,bahçe ve tarla gibi tüm bölgelerde oluşabilecek zararlı haşerelerden kurtulmaları için 24 farklı şube ile hizmet sağlamaktayız. Karınca ilaçlama ciddi ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Uygulanacak olan karınca ilacının etkisi nasıl kullanacağı ve nerelere uygulanması hakkında deneyim sahibi olan böcek ilaçlama teknisyenlerimiz sizlerin yaşam alanlarınızda huzurla oturmanız için elinden gelenin fazlasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir