İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kartal İlaçlama

kartal

Kartal; İstanbul’ un sahile kıyısı olan şirin bir ilçedir. Eskilerde küçük bir balıkçı kasabası olan Kartal; balık avlamak için gelen ve bu bölgeye yerleşen bir balıkçının adından esinlenerek ilçenin adının Kartal olduğu söylenmektedir.

Kartal; Bizans Dönemi’ nde önemli bir liman bölgesi ve ticaret merkezi olarakta kullanılmıştır. 1947 yılında endüstri bölgesi olarak ilan edilmesi üzerine ilçe hızla büyüyen bir ilçe haline gelmiştir. 1973 yılında yapılan Haydarpaşa – Gebze banliyo treninin de açılması ile hızla yerleşim nüfusuda artmıştır. İlçenin çoğunluğunu fabrikalara yakınlığından dolayı işçi kısımı oluşturmaktadır.

Kartal İlaçlama olarak yıllardır verdiğimiz ilaçlama hizmetimiz Kartal ve çevre ilçelerinde haşereler ile mücadelede siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İlaçlama firması olarak her geçen gün gelişen teknolojileri sizler için takip edip uzmanlar tarafından üretilen son derece güvenli ilaçlar ile her daim eğitimleri tekrarlanan profosyonel teknisyenlerimiz ile Kartal İlaçlama sağlığınız adına tüm bölgelerde 7/24 çalışan ekibiz ile sizlere ekonomi ile kaliteyi buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir