İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kocaeli İlaçlama

kocaeli

Kocaeli ilaçlama şirketi, Kocaeli’de bulunan ilaçlama firmaları arasında yılların tecrübesi ve verdiği profesyonel ilaçlama hizmetleri ile öncü olmayı başarmıştır. Diğer ilaçlama firmalarına açık ara fark atan Kocaeli ilaçlama şirketi kaliteli bir hizmeti uygun maliyetlerde siz müşterilerimize sunmaktadır.

kocaeli ilaçlama şirketi, geçmişten günümüze gelen ve yaşam alanlarımızda bizlere hem maddi açıdan hem de sağlık açısından sorun teşkil eden haşere ve kemirgenlere çözüm bulmaktadır. Kocaeli ilaçlama şirketi, müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmaması için %100 garanti vererek, ilaçlama işlemi bittikten sonra gerekli olan tüm belgeleri sizlere bırakır.

Kocaeli böcek ilaçlama şirketi, günün her saati sizlere hizmet vermektedir. 7/24 bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İlaçlama yaptığımız haşere ve kemirgenler;

Kene, karafatma, kertenkele, karınca, kırkayak, kulağakaçan, hamam böceği, örümcek, pire, karasinek, tahtakurdu, sivrisinek, danaburnu, salyangoz, tahtakurusu, tatarcık, gümüş böceği, uyuz böceği, tesbih böceği, yılan, güve, kalorifer böceği, akar, akrep, arı, bit, halı böceği, çıyan çekirge, fare

İlaçlama yaptığımız mekânlar;

Ev ilaçlama, yalı ilaçlaması,  apartman ilaçlama, villa ilaçlama, kocaeli böcek ilaçlama , otel ilaçlama, işyeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, bahçe ilaçlama, depo ilaçlama, bodrum ilaçlama, araba ilaçlama, , park yeri ilaçlama,  restaurant ilaçlama, fırın ilaçlama, okul ilaçlama, köşk ilaçlama, tören alanı ilaçlama, düğün salonu ilaçlaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir