İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Küçükçekmece İlaçlama

küçükçekmece

İstanbul’ un Avrupa Yakası’ nda ilçenin adınında bulunduğu gölün etrafında yerleşim olarak yayılmış olan Küçükçekmece ilçesinin; batısında Avcılar, kuzeyinde Gaziosmanpaşa, doğusunda Esenler ilçelerinin ortasında bulunan yerleşim yeridir. Çatalca’ nın kazası olan Küçükçekmece 1987 yılından sonra bağımsız bir ilçe halini almıştır.

Geçmişinde Roma İmparatorluğunu Bizansa bağlayan yollarından biriydi. Küçükçekmece ilçesindeki en eski yerleşim yeri ilçenin kuzeyinde bulunan Yarımburgaz Mağraları’ dır.

Küçükçekmece İlaçlama; bölge çevresinde bulunan göl nedeni ile çeşitli böceklerin ve haşerelerin oluşumuna neden olduğundan ilaçlama firması olarak bu bölgede ve çevresinde çok titizlikle çalışmaktayız.

İlaçlama yapılmaması durumunda bölgede salgın hastalıkların artmasına neden olacaktır. Küçükçekmece İlaçlama olarak başta evleriniz olmak üzere iş yerlerinizi, camileri, atölyeleri, fabrikaları, otelleri ve çocuklarınızın zaman geçirdiği çok önemli yerlerden olan okullarınızı dezenfekte etmenizde yıllardır yardımcı olmaktayız.

Küçükçekmece İlaçlama olarak bit, pire, kene, akrep, tahta kurusu, örümcek, arı ve fare gibi kemirgen hayvanlara karşı 7 gün 24 saat pazar günleride dahil olmak üzere istenilen zamanda eğitimli ekiplerimiz ve ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan ilaçlar ile siz müşterlerimizin yaşam standartlarını arttırmak amacı ile yıllardır üstün hizmet göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir