İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Örümcek İlaçlama

örümcek

Örümcek; 8 bacakları vardır çeşidine göre 6 ya da gözleri vardır. Başlarının önünde 2 tane kıskaçları vardır. Tek başına yaşamayı seven bu canlılar açlığa dayanıksız çok saldırgan canlılardır. Zehirli ve zehirsiz olarak 2 ye ayrılırlar ama türleri çok fazladır. Yaz sıcaklarını seven bu canlılar hemen hemen her bölgede görülmektedirler.

Çok uzun ömürleri olmayan bu canlıların boyları birkaç cm’den 20-30 cm kadar çıkabilmektedir. Çabuk çoğalan bu canlılar sadece üreme zamanı bir araya gelirler ama buda oldukça tehlikelidir çünkü akrepler gibi çiftleşme sonunda dişi örümcek erkek örümceği genelde öldürür ve yer.

Beslenmelerini sağlamak için ağ kuran bu canlıların ağları oldukça sağlam ve yapışan sinek ve böcekler çıkmak için çırpınması durumunda iyice yapışırlar. Bazı çeşitleri ağ kurmak yerine avlarını kovalayarak ya da tuzak yakalarlar.

Örümcekler zararsız olarak bilinse de hangi türün zararlı olduğunu bilmediğimiz için mutlaka bir ilaçlama firması ile görüşülüp örümcek ilaçlama konusunda deneyimli firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Biz örümcek ilaçlama konusunda uzman teknisyenlerimiz ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan özel ilaçlar ile sizlere tüm iller ve ilçelerde bulunan şubelerimiz ile 7/24 pazar günleri dahil okul, iş yeri, ev, fabrika, cami, hastane gibi tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası hizmet vermekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir