İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pendik İlaçlama

pendik

İstanbul Anadolu Yakası’ nda bulunan Pendik ilçesi en eski yerleşim yerleri arasındadır. Tarihine bakıldığında MÖ. 5000 yıllarına dayandığı bilinmektedir. İstanbul Boğazı ile Sakarya Bölgesi arasında yer alan bölgenin konumu itibari ile çok çeşitli millet ve devletler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. MÖ. 1200 yıllarda Makedonyalılar, MÖ. 8. yüzyılda Roma sonrasında da Bizans İmparatorluğu tarafından kullanılmıştır.

Çok fazla devlete ve millete ev sahipliği yapan bu ilçe çok fazla yıkımlada yok olmuştur. 1204 yılında Haçlı Seferleri sırasında yerle bir olmuştur. Osmanlı Döneminde küçük bir köy olan Pendik çok fazla din insanınında yerleşim yeri olmuştur. Birinci Dünya Savaşı sırasında çok büyük yıkıma uğradığı bilinmektedir.

Pendik İlaçlama olarak bu eski yerleşim yerlerinde oluşan haşere kemirgen gibi zararlı canlılar ile mücadele etmekte sizlerin yanında yer almaktayız.

Yaz aylarında beslenmek için gün yüzüne sık sık çıkan örümcek, hamam böceği, kalorifer böceği, güve, bit, fare gibi zararlı canlıların siz değerli müşterilerimize zarar vermeden kurtulmaları için ilaçlama firması olarak elimizden gelen başarıyı göstermekteyiz.

Pendik İlaçlama olarak; ilçe merkezinde ve çevresinde tüm bölgelerde yıllardır 7/24 pazar günleri dahil olmak üzere eğitimli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir