İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire İlaçlama

Havaların ısınması ile ortaya çıkan pire özellikle yaz ayların gelmesi ile birlikte ciddi artış gösteren haşere şikayetlerinin başında yer almaktadır. Yapıları itibari ile 3 mm ile 5 mm arasında değişen bu canlılar yaşamlarını sürdürebilmek için canlılara ihtiyaç duyarlar. Kan emerek beslendikleri için yuva olarak hayvanların tüylerinin arasına giren pire bu yolla her bölgeye sıklıkla dağılabilmektedir.

Üreme bakımından oldukça hızla büyüyen ve yayılan bu haşere hayvandan insana ya da insandan hayvana geçiş sağlar. Yapı bakımından oldukça küçüklerdir ve yumurtlama yöntemi ile çoğalırlar. Pire ile mücadele etmek dışarıdan alınan pire ilaçları tamamen bu haşereden kurtulmanıza yardımcı olmaz. Özellikle gece aktif olan bu canlılar bir çok mikrobu da bünyelerinde barındırırlar.

Pire ilaçlama konusunda deneyimli uzman kadrolar tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden firmamız bünyesinde bulunan ziraat mühendislerimizce hazırlanan özel ilaçlar ile eğitimli ilaçlama yapan ekibimiz ilaçlamanın en çok nerelere hangi bölgelere dikkatli yapılması gerektiğini ilacın ne kadar ne şekilde uygulanması gerektiğini sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ayarlar ve sizlere kesin ve garantili pire ilaçlama hizmeti verir.

Kalabalık nüfusun olduğu bölgelerde daha çok görülen bu canlı yaşamını sürdürebilmesi için insana ihtiyaç duyar bu nedenle ilaçlama firması olarak ülke genelinde çeşitli yerlerde kurduğumuz böcek ilaçlama servisleri ile siz değerli müşterilerimize en kısa sürede kesin ve garantili çözüm sunmak için çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir