İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şile İlaçlama

şile

Şile; Marmara Bölgesi’ nin kuzeydoğusunda Karadeniz kıyısında bulunan metrepol hayatından uzak durmak için ideal bir ilçedir. Yeşilin mavi ile buluştuğu doğa içerisinde bulunan bu şirin küçük ilçenin etrafı ormanlar ile kaplıdır. Şile MÖ. 7. yy kurulmuş daha çok denizcilikle uğraşan Roma, Pers, Lidya, Bizans ve Osmanlı gibi uygarlıklara da ev sahipliği yapmıştır. Bu bölgeye ilk yerleşenlerin Bitinler olması nedeni ile buranın diğer bir ismide Bitinya olarakta bilinmektedir.

Nüfusun özellikle yaz aylarında turizm sektörünün hareketlenmesi ile artış gösteren Şile ve çevre kasabalarının etrafında bulunan nehir, dere ve yeşilliklerle kaplı ormanlarının olması sebebi ile Şile İlaçlama olarak bu bölgede faliyetlerimizi yaz aylarında arttırarak devam ettirmekteyiz.

Yaz aylarını çok seven yılan, akrep, fare, kene gibi haşere, böcek ve kemirgen gruplarına bu bölgede sıklıkla rastalamaktayız. İnsan sağlığını oldukça etkileyen bu canlıların ısırması sonucunda sonucu ölümlere dayanabilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir.

İlaçlama firması olarak İstanbul’ un her ilçesinde her semtinde aynı fiyat uygulaması olarak hizmet verdiğimizden, başarımızı ilaçlama firmaları arasında en başta görmeniz mümkündür.

Eğitimleri devamlı yenilenen teknisyen ekibimiz, ilaçlama yapacağı alanlarda müşterilerinize %100 güvenceli hizmet vermeyi, ilaçlarımız ise özel olarak kokulu, kokusuz ve sıvı olmak üzere ziraat mühendislerimiz tarafından sağlık bakanlığı onaylıdır.

Unutmayınki bu haşere grupları oldukça tehlikelidir Şile İlaçlama olarakta sizin sağlığınızı tehdit eden bu canlılarla savaşınızda hızlı bir şekilde 7/24 hizmet vermeye her çevrede devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir