Ankara İlçeleri

Sincan İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : Ankara İlçeleri | 0 Comment

sincan

Sincan; Cumhuriyet’ in ilk yıllarında 28 haneli bir köy iken Atatürk’ ün önerileri ile bu bölgeye Romanya ve Bulgaristan’ dan gelen göçmenler ile nüfus artış göstermiştir.

İstanbul – Ankara tren yolu ile Ankara- Beypazarı – Ayaş karayolunun Sincan’ dan geçmesi ile gelişme göstermiştir. Nüfusun artması ile 1983 yılından sonra Sincan ilçe olmuştur.

Yaz aylarının gelmesi ile nüfusun yoğun olduğu bölgelerde artan fare, çekirge, kene, tahta kurusu gibi kemirgen ve haşerelerin artması Sincan İlaçlama olarak bu bölgede yaşayan halkın sağlığını korumak için çalışmaktadır.

Üzerinde taşadıkları virüsleri bulaştırmaları dahilinde sonucu ölüme varabilen bu vakaların son bulması için çalışan Sincan İlaçlama konusunda deneyimli ekibi ile Ankara genelinde bulunan şubeleri ile destek vermektedir.

İlaçlama konusunda detaylı bilgi için 7/24 telefonla hizmet veren ekibimiz, ziraat mühendisleri tarafından özel hazırlanan ilaçlar ve eğitimli teknisyenlerimiz ile ilaçlama öncesinde ve sonrasında Sincan İlaçlama olarak hizmet vermekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment

Tahtakurusu.org Uyarı