İstanbul İlçeleri

Şişli İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

şişli

İstanbul Avrupa Yakası’ nın merkezi ilçelerinden biri olan Şişli; Asya Kıtası’ nı Avrupa’ ya bağlayan köprünün Avrupa Yakası’ ndaki çıkış noktasıdır. İlçe çok eski bir tarihi olan bir yerleşim yeri değildir. Sadece ilçenin semtlerinden olan Kurtuluş eski tarihlerde yerleşim yeri olarak kullanılmış ve ticaret amaçlı gelen yabancıların yerleştiği bölgede gemi yapımından, ayakkabıcılığa çeşitli mesleklere ev sahipliği yapan Şişli ilçesi sanat ve kültür bakımından oldukça gelişmiştir.

Nüfus bakımından oldukça yoğun olan Şişli çevresinde iş alanlarının oldukça yaygın olmasından dolayı kalabalık nüfuslu ilçelerimizdendir.

Şişli İlaçlama olarak kalabalık olan nüfuslu bu ilçede fazlasıyla iş yerinin olması sebebi ile kalabalığı seven hamam böceği, kalorifer böceği, güve, tahta kurusu gibi haşerelerinde bulunduğu bu bölgede yıllardır başarılı bir şekilde ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Şişli İlaçlama olarak insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. İlçeler arasında fiyat farkı gözetmeksizin hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet ile siz müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktayız.

İlaçlama firmamız uzman kadromuz ve güleryüzlü çalışanlarımızla bugün ilaçlama firmaları arasında gerektiği yeri kazanmış bulunmaktadır.

About tahtakurusu

Leave a Comment