İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sultanbeyli İlaçlama

sultanbeyli

Sultanbeyli ilçesine tarihi bakımdan bakıldığında Bizans Dönemi’ nde aktif rol oynayan ilçeler arasındadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçenin Bizans Dönemi’ nde Üsküdar’ dan Gebze’ ye kadar idare merkezi olan Sultanbeyli; coğrafi bölge itibari ile kavimler yolu üzerinde olduğundan antik çağ ve sonrasında son derece önemli bir yere sahiptir.

1985 – 1987 yılları arasında İstanbul – Ankara karayolunun Sultanbey’ den geçmesi ile köy olarak kurulan bu ilçede nüfus yoğunluğu günümüze kadar hızla artmıştır. Nüfusu artan bu köy 1992 yılından itibaren ise tamamen ilçe olarak kabul edilmiştir.

Sultanbeyli İlaçlama olarak nüfus artışı günden güne artan ilçemizde bizlerde ilaçlama firması olarak bu bölge ve çevresine zararlı canlılardan korumak amacı ile hizmet vermekteyiz.

Kene, hamam böceği, kalorifer böceği, güve, sivri sinek gibi haşere ve böcekler özellikle sıcak aylarda bu bölgede çoğalmaya ve beslenmek amacı ile evlerimize, iş yerlerimize kısaca yaşam alanlarımızda daha sık görülür hale gelmiştir. Sultanbeyli İlaçlama olarak sağlık bakanlığı onaylı çalışma hizmeti ile bu bölgede uzman ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçlar ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Eğitimli ekibimiz 7/24 bu bölgeden gelen istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ilaçlama firması olarak pazar günleride dahil olmak üzere problemlerinize çözüm ortaklığı yapmayı görev bilmiş başarımızı her geçen gün arttırmış bulunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir