İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi böcek ilaçlama şirketimiz İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Her yerleşim bölgesine hizmet veren ilaçlama servislerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Özellikle kemirgen şikayetinin yoğun olduğu bu bölgede hizmet sunan Cebeci böcek ilaçlama servisimiz kemirgen türlerinin üstesinden gelmektedir. İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Sultangazi’nin; doğusunda Eyüp, batısında Esenler, güneyinde Gaziosmanpaşa, kuzeyinde ise Başakşehir ilçeleri bulunmaktadır. Sultangazi İlçesi’nde bulunan ” Alibey Barajı ” İstanbul’ un içme suyunu karşılayan önemli barajları arasında yer almaktadır. Barajın çevresinde piknik amaçlı kullanılan ormanların bulunduğu ilçede aynı zamanda barajın üzerinde su sporları ve balıkçılık ile uğraşılmaktadır. Nüfus bakımından bakıldığında küçük bir köyden hızla büyüyen Sultangazi ilçesi günümüzde çok hızlı nüfus artışı görülen ilçeler arasında olup aynı zamanda yüz ölçümü bakımından da büyük ilçeler arasında yer almaktadır.

Sultangazi’de En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Sultangazi’de en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri; kalorifer böceği, pire, kene, fare, çekirge, akrep, hamam böceği, tahtakurusu gibi haşerelerdir. Mikrop bulaştıran ve insan sağlığını çok etkileyen bu canlılar nüfusun kalabalık olduğu yerlerde daha çok bulunurlar. Beslenmeleri için evlerimizin mutfaklarında, banyolarında, bodrumlarında bulunan bu canlılarla başa çıkmak çok zordur. Bu yüzden alanında deneyim sahibi ve uzman kadrosuyla çalışan Sultangazi böcek ilaçlama şirketimizin ilaçlama uygulamalarını yakından takip edebilirsiniz.

 

İlaçlama Yöntemlerimiz Nelerdir?

Sultangazi İlaçlama olarak insan sağlığını tehdit eden bu haşere ve böceklere karşı son dönemde çıkan kokulu, kokusuz ve jel türünde çeşitli üretilen ziraat mühendislerimiz tarafından onaylanan ilaçlar ile siz müşterilerimizin yaşam alanalarını istila eden bu canlılara karşı savaşmakta destek olmaktayız. İlaçlama yapılmaması halinde hızla çoğalan bu kemirgen ve böcekler yiyeceklerimiz ve evimizdeki kullandığımız eşyalarda gezerek sağlığımızı ciddi bir biçimde tehlikeye atmaktadırlar. Sultangazi’de hizmet verdiğimiz semtler; Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Gazi Mahallesi, Habibler, Uğur Mumcu, Esentepe, Cumhuriyet, Yunusemre semtleridir. Tüm semtlerde böcek ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır. Gazi Mahallesi ilaçlama servisimiz bu yerleşim bölgesinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Sultangazi İlaçlama; yıllardır müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve başarılarının arkasında bulunan eğitimli ekibi ile sizlere destek olmaya devam edecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir