İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tahta kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta kurdu (ağaç kurdu, mobilya kurdu) isminden de anlaşılacağı üzere ağaç ve tahta mobilyaların içinde bulunarak insanlara maddi zararlar veren canlıdır. Yapı itibari ile serin ve nemli bölgede yaşamlarını sürdüren tahta kurdunun dış yapısı oldukça serttir. Boyları 1 cm ile 3,5 cm arasında değişiklik göstermektedir. Genellikle mobilyalarda kullanılan çam, meşe ve kayın ağaçlarında sık görülen bu haşere ağacın içinde bulunabileceği gibi mobilyalarınızı aldıktan sonra da evinize giriş sağlamış olabilir.

Tahta kurdu ile mücadele diğer haşerelere benzemez. Yakalamanız ve öldürmeniz mümkün değildir. Özel uygulanacak ilaçlama yöntemi ile ancak kurtulabilirsiniz. Genellikle bu böceğin mobilyalarınızın içinde olup olmadığını anlamak pek kolay değildir. Kendilerini göstermezler. Bir mobilyadan diğerine geçmek için gece saatlerini beklerler. Diğer tüm haşereler gibi gece aktif olurlar ve eşyalarınızın içinde çıtırtı duymanıza sebep olurlar yada kemirdikleri bölgede tozlarını bırakırlar.

İlaçlama servisi olarak bu zararlı haşereye karşı ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan özel ilaçlar ile siz değerli müşterilerimizin bu canlılar ile mücadelesine yardımcı olmaktayız. Büyük illerimiz başta olmak üzere ülke genelinde oluşturduğumuz tahta kurdu ilaçlama servisleri ile sizlere 7/24 pazar günleri de dahil hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir