İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tahta Kurusundan Kurtulma Yöntemleri

Tahta Kurusu ile Mücadele

Tahta kurusu nüfusun yoğun olduğu bölgelerde bulunur. Yaşadığı bölgeye göre boyutları farklılık gösterse de ortalama 4 mm boyutlarındadır. Tahta kurusu insan kanı ya da hayvan kanı ile beslenmesini sağlar.

Tahta kurusu yumurtlama yöntemi ile çoğalır ve her bir yumurtlamada yüzlerce yumurtayı evimizin belli bölgelerine bırakırlar. Çoğunlukla yatak odasında bulunan tahta kusuru gece uyurken insanların üzerine gelir ve kan emeceği yere bir salgı salgılar bu sayede bölgeyi uyuşturur ve kanın pıhtılaşmasını önler. Beslenme ihtiyacını karşılayana kadar emme işlemini gerçekleştirir.

Oldukça tehlikeli olan bu canlı bir çok mikrobu taşıdığı için dikkat edilmesi gereken canlılar arasındadır. Çok fazla hızlı ürediği için insanların başlıca düşmanı olan tahta kurusu ile mücadele oldukça zordur.

Tahta kurusundan kurtulmak oldukça zordur bunun için tek ve kesin çözüm evinizde ilaçlama yapılmasıdır. Evinizde tahta kurusu görmeniz halinde vakit geçirmeden böcek ilaçlama servisleri ile irtibata geçmelisiniz.

Tahta kurusu ilaçlama firması olarak yıllardır  verdiğimiz tüm böcek ilaçlama şubelerimiz ile sizlere kene, hamam böceği, akrep, kalorifer böceği, pire ve güve gibi tüm zararlı haşerelere karşı yaşam alanlarınız dahil, iş yeri, fabrika, okul ve hastane gibi açık ya da kapalı alan ayırmadan 7/24 uzman ekiplerimiz ile ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir