İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tahtakurusu Isırığı

Tahtakurusu Isırığı

Tahtakurusu insanların yaşam alanlarında özellikle yatak odası bölümüne yuva yapan canlılardır. Tahta kuruları gece beslenmek için ortaya çıkar, gündüzleri ise saklanıp dinlenirler. Tahtakurusu ısırığı gece beslenme sırasında fark edilmez. Sabah uyandığınızda tahtakurusu ısırması sonucu vücudunuzdaki bölgede kızarıklık, kabarma ve kaşınma gibi şikayetleriniz olabilir.

Yumurtalama yöntemi ile çoğalan tahtakurusu evinizde bir tane iken bir kaç hafta içinde yüzlerce olabilirler. Tahta kurularının ömürleri bir kaç yıl sınırlıdır. Ama hızla çoğaldığı için evinizde görmeniz dahilinde böcek ilaçlama servisleri ile iletişime geçip tahtakurusu ilaçlama konusunda uzman bir ekiple çalışarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Tahtakurusu diğer canlılar gibi doymak bilmez vücudunuzun her bölgesinden kan emmek için kol ve bacak bölgeleri gece uyurken açık kaldığı için öncelikle bu bölgelerede tahtakurusu ısırığı nedeni ile ufak ufak kabartılar oluşacak ve bu canlıları dezenfekte etmesi oldukça zor olacaktır.

İlaçlama firmaları arasında % 100 güvenilir hizmeti ilke edinen haşere ilaçlama servisimiz ile sizlere Türkiye genelinde 7/24 hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir