İstanbul İlçeleri

Tuzla İlaçlama

Posted at 21 Mayıs 2012 | By : | Categories : İstanbul İlçeleri | 0 Comment

tuzla

İstanbul Anadolu Yakası’ nda bulunan Tuzla ilçesi; batısında Pendik, güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Coğrafi yapısını bakıldığında oldukça engebeli yapıya sahiptir.

İklim olarak Akdeniz İklimi’ nin görüldüğü Tuzla’ da ormanların çoğu yollar için kesilmiş olsa da fundalık ve otlakların çok yoğun bulunduğu ilçemizde; nüfus 2000′ li yıllar itibari ile ilçemizde oldukça artmıştır.

Nüfusun özellikle yaz aylarında yoğun olması Tuzla İlaçlama olarak bu bölgede yaz aylarında haşereler karşı daha fazla daha hızlı ulaşıp müşterilerimize her şekilde destek vermeye çalışmaktayız.

İlaçlama yapılmaması halinde bu bölgede yaz ayları ile birlikte tatil için ailelerinde gelmesi ile iyice kalabalıklaşan nüfus ve bu kalabalığa bağlı doğru orantalı artan kene, hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşere gruplarının da artması ve sağlığın tehlikeye atılmasına sebep olmasıdır.

Tuzla İlaçlama olarak İstanbul’ un hemen hemen her bölgesine semtine ve ilçesine fiyat farkı gözetmeksizin 7/24 pazar günleride dahil uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

About tahtakurusu

Leave a Comment