İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ümraniye böcek ilaçlama

Böcek ve fareler ekolojik döngü üzerinde son derece yararlı canlılar iken insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzluğu beraberinde getirir. Kan emerek yaşayan böcekler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. gibi birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa neden olabilir. Aynı zamanda yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüsleri, girdiği alanlarda açıkta bırakılan besinlerin üzerine salya ve dışkı yolu ile bırakır.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler ve Yukarı Dudullu mahalleleridir.

Girdiği alanlar üzerinde kısa sürede üreyerek, istila haline dönüşen haşere türleri olan kalorifer böceği, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek ile kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından fare ve böcek ilaçlama uygulamaları almanız gerekiyor.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız Ümraniye böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerin gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir