İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Üsküdar İlaçlama

üsküdar

İstanbul’ un Anadolu yakasında bulunan eski yerleşim bölgelerinden biridir. Çok eski bir yerleşim yeri olması sebebi ile çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Üsküdar ilçesi adının tam olarak nereden alındığı bilinmemekle birlikte bu konuda çeşitli yorumlar bulunmaktadır.

1918 – 1924 yılları arasında il olarak geçen Üsküdar daha sonrasında yapılan düzenlemelerle İstanbul’ a ilçe olarak katılmıştır. Osmanlı Dönemi’ nde külliye, cami, hamam ve çeşme gibi yapılan yapılar ve saraylar, köşkler ve yalılarla da günümüze kadar gelen eşsiz güzellikleri ile dolu en eski yerleşim birimlerindendir.

Üsküdar İlaçlama olarak bu bölge ve çevresinde tarihi yapıların çokluğu, kırsal bölgelerin de fazla olması sebebi ile nüfus arttıkça eski binaların içlerinde üremeye, çoğalmaya başlayan hamam böcekleri, kalorifer böcekleri gibi canlı zararlı varlıklar artmaya başlamıştır.

Özellikle yaz aylarında ilaçlama yapılmaması durumunda sıcak havayı fırsat bilen bu haşere, böcek ve fare gibi kemirgenler grubu insanlara bulaşan hastalıkların sayısında da artış göstermesine sebep olmuştur.

Üsküdar İlaçlama olarak yaz aylarında alınan talepler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli ilaçlama ile sizin en çok vakit geçirdiğiniz evleriniz ve iş yerilerinizde daha sağlıklı ortamlar hazırlamak için elimizden gelen başarıyı göstermekteyiz.

İlaçlama alanında mücadele ettiğimiz haşere, böcek, kene, fare gibi kemirgenlerin yapılarını bilen eğitimli ekibimiz ile bu haşerelere karşı ayrı ayrı hazırlanan özel ilaçlar sayesinde siz müşterilerimizin sağlıklarını güvence altına almak için Üsküdar ilçesi ve çevresinde ilaçlama firmamız ile sizlere destek verip başarılarımızın sonuçlarını sizler ile paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir