İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Yılan İlaçlama

yılan

Yılan; sürüngenler sınıfındandır. Oldukça saldırgan olan yılanların bazıları zehirlidir bazıları ise sadece boğarak avlandığı için farkı çeşitleri görülmektedir.

Sıcak iklimde yaşamayı seven bu canlılar ilkbahar aylarının gelmesi ile ortaya çıkarlar kış aylarında ise kış uykusuna yatarlar.  Yumurtlama yöntemi ile çoğalan bu canlılar beslenmeleri böcek ve fare gibi hayvanlardan sağlarlar. Besinlerini parçalamadan yutarlar.

Yılan kendini tehlike altında hissetmediği sürece ısırmaz. Yılanlar genelde çalılıkların toplandığı yerde ya da ağaç kütüklerinin altında bulunurlar. Piknik için gidilen yerlerde dikkat edilmesi gereken yerler çalı çırpı toplandığı bölgelerdir.

Yılan ısırması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna gitmek gerekmektedir. Türkiye’de görülen yılanların çoğu az derecede zehirli olsa da mutlaka doktor kontrolünden geçmekte fayda vardır.

Çevrenizde bir yılan gördüyseniz en kısa zamanda bir ilaçlama firması ile görüşmeniz ve uzmandan destek almalısınız. Yılan ilaçlama konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Genelde gece avlanan bu canlılar gündüzleri aşırı sıcakta ortaya çıkmamaktadır ama aksi halde gündüz görüldüğü zaman bulunduğu yerden uzaklaşılmalıdır. Çünkü ancak aç kalan yılan gündüz ortaya çıkmıştır.

Yılan ilaçlama servisi ile siz değerli müşterilerimize Türkiye genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir