İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Zeytinburnu İlaçlama

zeytinburnu

Zeytinburnu ilçesine ilk yerleşim İstanbul’ un alınması ile başlamıştır. O dönemde yaşayan Rumlar ile anlaşmazlık çıktığı için Rumlar Zeytinburnu ilçesine yerleşmişler ve bu gölgede zeytincilik ve tarım ile uğraşmışlardır. Rumların yaşadığı zamanlarda Zeytinburnu güzellikleri ile dikkat çeker ılıman iklimi sayesinde çeşitli tarım ürünleri yetiştirilmiştir.

150 yıldır da dericilik konusunda İstanbul’ un önemli merkezlerinden olan Zeytinburnu denize yakınlık ve sıcaklık bakımından çok elverişli olduğundan halen Kazlıçeşme semtinde dericilik faliyetlerine devam edilmektedir. Bu bölgede kurulan deri fabrikaları nedeni ile işçilerin çoğunluğu bu bölgenin çevresine yerleşmiş ve gecekonduların çoğalması ile çarpık bir kentleşme görüntsünü alan Zeytinburnu günümüzde de çok yoğun olan ilçelerimiz arasındadır.

Bu bölgedeki kalabalık yaşam ve alt yapının çok iyi olmaması sebebi ile oluşan zararlı canlılara karşı Zeytinburnu İlaçlama olarak Zeytinburnu halkına sınırsız hizmet vermekteyiz.

Müşterilerin şikayetleri doğrultusunda bu bölgede sıklıkla görülen kalorifer böceği, hamam böceği, tahta kurdu ve sivri sinek gibi haşerelere karşı Zeytinburnu İlaçlama olarak çözüm ortaklığı yapmaktayız.

İlaçlama konusunda deneyimli ekibimiz, özel ilaçlarımız ve başarılı kadromuz ile ilaç firmaları arasında en güvenilir olmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir